Kontakt

Kontakt

KONTAKT

SIEDZIBA FIRMY

P.W. ZOF-STAL Wojciech Wójcik
ul. Murarska 24
43-100 Tychy
NIP 648-221-38-02
NIP EUR PL6482213802

RAIFFEISEN BANK POLSKA S.A.
Konto złotówkowe:
PL 21 1750 1035 0000 0000 2342 0872
Konto walutowe euro:
SWIFT RCBWPLPW PL 40 1750 1035 0000 0000 2342 0918

Contact form

– Required fields.


SEKRETARIAT

Lidia Czachura
tel./fax: +48 (32) 376 28 35-36
sekretariat@zofstal.pl

icon-plicon-en

TRANSPORT I LOGISTYKA

Anna Immer
Kierownik Transportu i Logistyki
tel. kom.: +48 508 122 150
aimmer@zofstal.pl
Trans-ID 138304-2

icon-plicon-enicon-de

BIURO HANDLOWE W PŁOCKU

Tomasz Miaśkiewicz
Dyrektor Biura Handlowego w Płocku
tel. kom.: +48 602 218 371 
t.miaskiewicz@zofstal.pl

icon-plicon-en

WYROBY HUTNICZE – SPRZEDAŻ

Bartosz Zamojski
Dyrektor Handlowy
tel. kom.: +48 508 122 330
bzamojski@zofstal.pl

icon-plicon-en


Wojciech Papież
Dyrektor Regionu Wschodniego
tel. kom.: +48 508 153 704
w.papiez@zofstal.pl

icon-plicon-en


WYROBY HUTNICZE – ZAKUP

Dominika Handel
Kierownik ds. Zakupów
tel. kom.: +48 517 150 153
d.pawlok@zofstal.pl

icon-plicon-en

ODDZIAŁ SZCZECIN

ul. Gdańska 36, 70-952 Szczecin

Katarzyna Romaniuk
Dyrektor Regionu Zachodniopomorskiego
tel. kom.: +48 508 153 701
k.romaniuk@zofstal.pl

icon-plicon-en


Katarzyna Złośnik
Specjalista ds. Sprzedaży i Rozliczeń
tel. kom.: +48 501 288 208
k.zlosnik@zofstal.pl

icon-plicon-en

MAGAZYN

Magdalena Porszke
tel./fax: +48 (32) 376 28 35-36 
m.porszke@zofstal.pl

icon-plicon-en


Mariola Borczyk
tel./fax: +48 (32) 376 28 35-36
m.borczyk@zofstal.pl

icon-plicon-en


Lucyna Świgoń
Koordynator ds. Zarządzania magazynem
tel./fax: +48 (32) 376 28 35-36
l.swigon@zofstal.pl

icon-pl

KSIĘGOWOŚĆ I KADRY

Anna Szwaja
tel. kom.: + 48 517 154 754
a.szwaja@zofstal.pl

icon-plicon-en


Dagmara Olesiak
tel. kom.: + 48 517 154 754
d.olesiak@zofstal.pl

icon-plicon-en


Iwona Sałacińska
tel. kom.: + 48 517 154 754
isalacinska@zofstal.pl

icon-plicon-en

GODZINY OTWARCIA

Nasze Biuro oraz Magazyn są czynne od 8:00 do 16:00 w dni robocze.

Aby zapewnić obsługę Państwa samochodu w tym samym dniu prosimy o jego przyjazd w godzinach pozwalających nam zakończyć jego załadunek lub rozładunek najpóźniej do godziny 15:30.

NASZA LOKALIZACJA

Firma P.W. ZOF-STAL Wojciech Wójcik zlokalizowana jest w Tychach dzielnicy Wilkowyje przy ulicy Murarskiej 24. Poniżej mapa dojazdu do siedziby naszej firmy. Aby sprawdzić jak do nas dojechać wyświetl większą mapę, wpisz swój adres i wyznacz trasę!

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok