O firmie

O firmie

KILKA SŁÓW O NAS

Firma obecna jest na rynku wyrobów hutniczych od 1998r. Tak wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam ugruntować stabilną pozycję w branży. Dzięki czemu staliśmy się rozpoznawalnym i rzetelnym partnerem. Nasz dynamiczny rozwój spowodował poszerzenie zakresu usług o dział transportu.

Nasze przedsiębiorstwo nawiązało i utrzymuje kontakty handlowe z większością krajowych producentów stali oraz wieloma firmami w branży. Przez lata zbudowaliśmy stałą współpracę nie tylko na rynku polskim, ale także europejskim.

Relacje budujemy przede wszystkim na wzajemnym zaufaniu kompromisach, wiarygodności i przyjemnej atmosferze panującej w firmie.

Zapraszamy do współpracy!

zofstal-nagrody

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Z przyjemnością informujemy, że wielokrotnie zostaliśmy laureatem wielu prestiżowych nagród: Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2014, Gazela Biznesu 2014, Solidna Firma 2015 oraz Przedsiębiorstwo Fair Play 2008.

Jest to zasługa niezwykle szybkiego i dynamicznego rozwoju firmy, kilkunastoletniego doświadczenia, oraz świetnie zorganizowanego zespołu pracowników. Jest to niezwykły dowód uznania dla naszych starań jak również doskonała motywacja do ciągłego polepszania jakości świadczonych usług.

Jakość usług i zadowolenie Klienta
to dla nas priorytet!

DOCENILI NAS

W związku z dynamicznym rozwojem zostaliśmy niejednokrotnie docenienie przez cenione marki takie jak: Przedsiębiorstwo Fair Play, Gazele Biznesu
i Certyfikat wiarygodności. Jesteśmy dumni iż w naszych dążeniach do uzyskania coraz lepszych osiągnięć zostaliśmy zauważeni
i dodatkowo zmotywowani do bycia jeszcze lepszymi – a wszystko to dla Państwa satysfakcji!

certyfikat-cwv-2014-white certyfikat-gazele-biznesu-2014-white certyfikat-solidna-firma-2015-white certyfikat-fair-play-2008-white
Na tej stronie internetowej w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi stosowane są pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Szczegółowe informacje w Polityce dot. cookies.