Kontakt

Kontakt

KONTAKT

SIEDZIBA FIRMY

P.W. ZOF-STAL Wojciech Wójcik
ul. Murarska 24
43-100 Tychy
NIP 648-221-38-02
NIP EUR PL6482213802

RAIFFEISEN BANK POLSKA S.A.
Konto złotówkowe:
PL 21 1750 1035 0000 0000 2342 0872
Konto walutowe euro:
SWIFT RCBWPLPW PL 40 1750 1035 0000 0000 2342 0918

Formularz kontaktowy

– Pola wymagane.


SEKRETARIAT

Magdalena Porszke
tel./fax: +48 (32) 376 28 35-36
e-mail: sekretariat@zofstal.pl
icon-plicon-en

TRANSPORT I LOGISTYKA

Anna Immer
Kierownik Transportu i Logistyki
tel. kom.: +48 508 122 150
e-mail: aimmer@zofstal.pl
Trans-ID 138304-2
icon-plicon-enicon-de

BIURO HANDLOWE W PŁOCKU

Tomasz Miaśkiewicz
Dyrektor Biura Handlowego w Płocku
tel. kom.: +48 602 218 371 
e-mail:

t.miaskiewicz@zofstal.pl

icon-plicon-en

WYROBY HUTNICZE – SPRZEDAŻ

Bartosz Zamojski
Dyrektor Handlowy
tel. kom.: +48 508 122 330
e-mail: bzamojski@zofstal.pl

icon-plicon-en

 

Kamil Kuzia

Specjalista ds. Sprzedaży
tel. kom.: +48 508 153 704
e-mail: k.kuzia@zofstal.pl

icon-plicon-en

WYROBY HUTNICZE – ZAKUP

Dominika Pawlok 

Kierownik ds. Zakupów
tel. kom.: +48 517 150 153
e-mail: d.pawlok@zofstal.pl

icon-plicon-en

 

 

MAGAZYN

Anna Rutkowska
tel./fax: +48 (32) 376 28 35-36
e-mail: a.rutkowska@zofstal.pl

icon-plicon-en

 

Mariola Borczyk
tel./fax: +48 (32) 376 28 35-36
e-mail: m.borczyk@zofstal.pl

icon-plicon-en

Lucyna Świgoń
Koordynator ds. Zarządzania magazynem
tel./fax: +48 (32) 376 28 35-36
e-mail: l.swigon@zofstal.pl

icon-pl

KSIĘGOWOŚĆ I KADRY

Anna Szwaja
tel. kom.: + 48 517 154 754
e-mail: a.szwaja@zofstal.pl

icon-plicon-en

Aneta Giemza
tel. kom.: + 48 517 154 754
e-mail: a.giemza@zofstal.pl

icon-plicon-en

Iwona Sałacińska 

tel. kom.: + 48 517 154 754
e-mail: isalacinska@zofstal.pl

icon-plicon-en

GODZINY OTWARCIA

Nasze Biuro oraz Magazyn są czynne od 8:00 do 16:00 w dni robocze.

Aby zapewnić obsługę Państwa samochodu w tym samym dniu prosimy o jego przyjazd w godzinach pozwalających nam zakończyć jego załadunek lub rozładunek najpóźniej do godziny 15:30.

NASZA LOKALIZACJA

Firma P.W. ZOF-STAL Wojciech Wójcik zlokalizowana jest w Tychach dzielnicy Wilkowyje przy ulicy Murarskiej 24. Poniżej mapa dojazdu do siedziby naszej firmy. Aby sprawdzić jak do nas dojechać wyświetl większą mapę, wpisz swój adres i wyznacz trasę!

Na tej stronie internetowej w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi stosowane są pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Szczegółowe informacje w Polityce dot. Cookies.